Genel Bilgi

Dalaman Havalimanı Aktur arası mesafe 144 km dir. Aktur a ulaşımınızı minivan transfer veya minibüs transfer ile 2 saat 10 dakikada tamamlayabilir siniz.Dalaman havalimanından Aktur’a transfer hizmeti ya da Aktur dan Dalaman havalimanına olan transfer hizmetimizin transfer fiyatlarını www.dalamantravel.com.tr web sitemiz üzerinden inceleyerek web adresimiz üzerinden online olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Aktur Dalaman havalimanı ekonomik transfer veya Dalaman havaalanı Aktur ucuz transfer hizmetini , kaliteli ,güvenilir ve profosyonel bir şekilde son model araç filomuz ile siz değerli misafirlerimize en özel şekilde transfer hizmeti veriyoruz.

Dalaman Travel Aktur Tatil sitesi transferlerimizde siz değerli misafirlerimizi istediğiniz konuma kadar transfer ve ulaşım imkanı bulunduruyoruz.

Datça Aktur Tatil sitesi yaz ayları ve kış aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Datça Aktur Tatil sitesi büyüleyici çam ormanı ve muhteşem deniziyle tam anlamıyla bir oksijen deposudur.

Huzurlu sakin ve bol oksijenli bir tatil düşünen herkes Datça Aktur Tatil beldesini tercih edebilir.

  •   

    Aktur

  •   

    Dalaman Havalimanı

Araç Araç Fiyatları
Mercedes Minibus 750 TL
Mercedes Vito 450 TL
Rezervasyon Yap

Dalaman Travel - Dalaman Havalimanı Transfer Hizmetleri