Genel Bilgi

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan Fethiye Ölüdeniz, yaz aylarında aldığı insan ile turizm ayını canlı canlı yaşayan insanlardan biri haline gelmektedir. Dalaman Havalimanı üzerinden Ölüdeniz’e yaptığımız transferler ile Dalaman travel olarak adımızı duyurmaktayız. Özellikle yerli ve yabancı turistlerinden havayoluyla şehre akın etmesiyle birlikte havaalanı üzerinden en rahat şekilde Dalaman travel ile transfer gerçekleştirerek en iyi hizmet sağlanır. Transfer sektöründe oluşturmuş olduğumuz iş politikasıyla birlikte diğer rakiplerimizi geride bırakarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz Ölüdeniz’den ister havaalanına isterseniz de havaalanından Ölüdeniz’e yapmakta olduğumuz yolcu transferleri ile sizleri tatilinize bir adım önde başlatmaktayız.
 

Taksi

  • 3 kişi kapasiteye sahiptir.
  • 3 adet bagaj kapasitesine sahiptir.
Araç Başına Fiyatı160 TL

Mercedes Vito

  • 7 kişi kapasiteye sahiptir.
  • 7 adet bagaj kapasitesine sahiptir.
Araç Başına Fiyatı210 TL

Mercedes Minibus

  • 16 kişi kapasiteye sahiptir.
  • 16 adet bagaj kapasitesine sahiptir.
Araç Başına Fiyatı300 TL

 
Dalaman travel olarak yolcu transfer kalitemizi de arttırarak devam ettirip iş potansiyelimize de geliştirmekteyiz. İş potansiyelimizi geliştirerek daha çok insana ulaşmaya ve hizmet vermeye başladık. Sizlerde Dalaman travel ile havaalanı otel transferlerini bizler sayesinde konforlu ve en rahat şekilde yaparak tatilinizin tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz.
Dalaman travel olarak oluşturmuş olduğumuz güven kalitesiyle birlikte yolcularımız en tecrübeli ehliyet sahibi kişiler tarafından taşınırken bu sayede oluşturulmuş olan güven kalitesiyle de sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Dalaman travel ile yolculuklarınız her zaman güvenli ve konforlu geçmesinin temellisini vererek sizlere en içten dileklerimiz ile iyi yolculuklar sunmaktayız.

Copyrights © 2018 Dalaman Travel

WhatsApp chat
HEMEN ARA